Osiągnięcia sportowe w r. szk. 2016/2017

Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatek w t. stołowym - Stalowa Wola 10.06.2017 r.

Mistrzostwa Skrzatek tradycyjnie odbyły się na obiektach sportowych w Stalowej Woli. W zawodach wystartowały również reprezentantki UKS SP Korzeniów. Nasze najmłodsze zawodniczki dzielnie walcząc w turnieju zajęły kolejno: Niedzielska Kinga - 8, Gucwa Aleksandra - 13.

Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych Drużynowo w t. stołowym - Rawa Mazowiecka 25-27.05.2017 r.

Rawa Mazowiecka była tegorocznym gospodarzem Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych Drużynowo w tenisie stołowym. W zawodach rozgrywanych w dniach 25-27.05.2017 roku uczestniczyła również drużyna naszej szkoły. SP w Korzeniowie reprezentowały Grabiec Aleksandra, Gąsiorek Anna, Strączek Kinga i Łapa Agata. W turnieju wzięło udział 25 najlepszych szkół z całej Polski. Nasza drużyna po zaciętych pojedynkach uplasowała się ostatecznie na 16 miejscu w zawodach.

Mistrzostwa Podkarpacia Żaczek w t.stołowym - Jarosław 20.05.2017 r.

W Mistrzostwach prawo startu miały zawodniczki z województwa podkarpackiego, które po wcześnijszych turniejach eliminacyjnych w sezonie 2016/2017 uplasowały się w pierwszej trzydziestce dwójce najlepszych żaczek. W turnieju wzięły udział zawodniczki UKS SP Korzeniów. Strączek Kinga zajęła 8 miejsce i Grabiec Magdalena - 10. Bardzo dobry występ zanotowała Kinga, która ze swoją rówieśniczką z Niedźwiady Dolnej zdobyły w grze podwójnej srebrny medal.

Powiatowy Czwórbój LA - Pustków Osiedle 17.05.2017 r.

W zawodach wystartowało 7 szkół z powiatu dębickiego: SP 5, SP 9, SP 3, SP 11 Dębica, SP Pilzno i SP Góra Motyczna. Chłopcy rywalizowali w biegach, skokach i rzutach. Reprezentanci z Korzeniowa Jakub Rusin ( 168 pkt ), Marszałek Patryk ( 128 pkt ), Jaszcz Wojciech (183 pkt ), Lipa Dominik ( 152 pkt ), Grzywacz Bartłomiej ( 98 pkt ), Strączek Patryk ( 101 pkt )  zajęli 4 lokatę.

II Memoriał Leszka Prokuskiego w t. stołowym - Dębica 29.04.2017 r.

140 zawodników  przyjechało na II Memoriał Leszka Prokuskiego,  aby uczcić pamięć tego znakomitego trenera. Zawody odbyły się na obiektach MOSiR w Dębicy. Nasi reprezentanci z Korzeniowa również rywalizowali w w/w zawodach. Kategoria dziewczęta do 13 lat: 1. Skóra Alicja- UKS Niedźwiada Dolna 2. Grabiec Aleksandra- UKS SP Korzeniów 3. Łapa Agata- UKS SP Korzeniów 4. Broda Amanda- KU AZS Politechnika Rzeszów 5. Strączek Kinga- UKS SP Korzeniów. Kategoria chłopcy do 13 lat:1. Kośkiewicz Hubert- UKS Niedźwiada Dolna 2. Turecki Kacper- UKS Rokicie Szczytniki 3. Skwierz Jakub- UKS Niedźwiada Dolna 4. Strączek Patryk- UKS SP Korzeniów 5. Tobiasz Szymon- UKS Olesno. Lipa Dominik- 6 i Lipa Monika -12