Osiągnięcia sportowe w r. szk. 2007/2008

Gminna Gimnazjada w tenisie stołowym - Zasów 2007

Kobos Kacper i Rusin Paweł oraz Katarzyna i Justyna Markulis zdeklasowały rozgrywki zajmując I miejsca w kategorii chłopców i dziewcząt. Drużyny z Korzeniowa awansowały do Finału Powiatowego.

Gminna Gimnazjada w piłce nożnej o puchar Wójta - Żyraków 2008

Dzielnie walczyli chłopcy z PG w Korzeniowie w rozgrywkach piłkarskich o puchar Wójta Gminy Żyraków. Drużyna zajęła miejsce VII.

Mini piłka ręczna - Straszęcin 2007

Reprezentantki z Korzeniowa wzięły udział w gminnych zawodach sportowych w mini piłce ręcznej. Dziewczyny zajęły IV miejsce.

Sztafetowe Biegi Przełajowe - 10X800m

Drużyna dziewcząt reprezentująca SP w Korzeniowie bardzo dobrze pobiegła w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W eliminacjach na szczeblu gminnym  dziewczyny zajęły miejsce I, w powiatowym również uplasowały się na miejscu I, tym samym awansowały na etap rejonowy kończąc rywalizację na miejscu VI. Sztafeta wystartowała w składzie: Łapa Weronika, Leska Weronika, Lipa Monika, Chmura Agnieszka, Bugaj Magdalena, Kania Wiktoria, Maroń Anna, Dąbrowska Martyna, Sokołowska Katarzyna.