Osiągnięcia sportowe w r. szk. 2008/2009

Półfinał Ogólnopolski Mini Olimic Games - 2009

Lipa Monika i Leska Weronika rywalizując w etapie wojewódzkim zdeklasowały swoje rówieśniczki przechodząc do Półfinału Ogólnopolskiego Mini Olimpic Games w tenisie stołowym. Dziewczyny z UKS SP Korzeniów zajęły w półfinale miejsca w przedziale: IX - XII.

Młodziczki w Półfinale i Finale Mistrzostw Polski w tensie stołowym - 2009

Łapa Weronika i Leska Weronika, zawodniczki UKS SP w Korzeniowie, awansowały z etapu wojewódzkiego do półfinału Mistrzostw Polski. Leska Weronika zajęła miejsce VI, natomiast Łapa Weronika zajmując IV lokatę, awansowała do Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek, plasując się w finale na  XXV  miejscu.

Mini piłka nożna - turniej o puchar Dyrektora Szkoły w Korzeniowie

Drużyna chłopców z SP w Korzeniowie rywalizując z dziewięcioma zespołami z gminy Żyraków uplasowała się na miejscu VI . Puchar zdobyła SP Wola Wielka.

Trójbój i Czwórbój Lekkoatletyczny 2009

Trójboiści i czwórboistki z SP w Korzeniowie godnie reprezentowali szkołę na gminnych zawodach międzyszkolnych zajmując miejsca: chłopcy - IV, drużyna dziewcząt - III. Składy drużyn: Rafał Hajdon, Bartłomiej Jaszcz, Eryk Lisowski, Mateusz Kołodziej oraz Agnieszka Chmura, Magdalena Bugaj, Monika Lipa, Leska Weronika, Patrycja Bugaj.

Finał Wojewódzki Drużynowo w tenisie stołowym 2009

Zawodniczki UKS SP w Korzeniowie zajmując na szczeblu gminnym, powiatowym i rejonowym I miejsca awansowały do Finału Wojewódzkiego.  W finale dziewczyny uplasowały się kolejno: 1.Wólka Łętowska 2. Wielopole Skrzyńskie 3. Korzeniów 4.Gogołów 5. Bachów 6.Stalowa Wola 7.Krosno 8. Tarnobrzeg 9.Dubiecko 10. Zmiennica 11. Dylągowa 12. Sanok. Drużyna grała w składzie: Leska Weronika i Lipa Monika.