Osiągnięcia sportowe w r. szk. 2011/2012

Wojewódzki Czwórbój i Trójbój Lekkoatletyczny- Rzeszów 2012 r.

Drużyny dziewcząt z SP w Korzeniowie w wielobojach lekkoatletycznych na szczeblu gminnym i powiatowym okazały się bezkonkurencyjne zajmując 1 miejsca awansując na Finały  Wojewódzkie. 4 - bój w składzie: Bugaj Patrycja, Łączak Natalia, Kopacz Kinga, Chmura Karolina, Chmura Katarzyna, Jaszcz Magdalena zdobywając 1047 punktów zajęły 12 miejsce, natomiast 3 -bój rocznik 2001  w składzie: Chmura Katarzyna, Jaszcz Magdalena, Litwińska Patrycja, Szczęch Natalia, Lipa Anna (469 pkt.) uplasowały się na 13 miejscu w Finale.

Wojewódzka Gimnazjada Drużynowo w tenisie stołowym - Nowa Sarzyna 2011 r.

Leska Weronika, Lipa Monika i Żuchowska Izabela godnie reprezentując PG w Korzeniowie zajęły 4 miejsce w Drużynowej Gimnazjadzie w tenisie stołowym.

Gminne IMS w minipiłce nożnej - Korzeniów 24.05.2012 r.

Drużyna  PSP z Korzeniowa w składzie: Jaszcz Bartłomiej, Lisowski Eryk, Hajdon Rafał, Cygan Michał, Różąk Piotr, Łapa Dawid dzielnie walcząc w zawodach gminnych zajęli 2 miejsce. Wyniki rywalizacji: Mokre-  Nagoszyn 1:4, Bobrowa - Korzeniów 0:3, Mokre - Bobrowa 0:1, Nagoszyn - Korzeniów 1:0, Mokre - Korzeniów 0:5, Nagoszyn - Bobrowa 4:0. Końcowa tabela: 1. Nagoszyn, 2. Korzeniów, 3. Bobrowa, 4. Mokre.

Powiatowa Podkarpacka Olimpiada w tenisie stołowym - Korzeniów 19.05.2012 r.

Wyniki rywalizacji; w kategorii do 13 lat dziewcząt; 1. Przydzielska Alicja, Zygmunt Izabela obie Zasów, chłopcy do 13 lat: 1. Urban Michał - Jodłowa, 2. Łapa Dawid - Korzeniów, kategoria 14 - 16 lat: 1. Łapa Weronika, 2. Leska Weronika obie Korzeniów, chłopcy 1.Skopek Sławomir, 2. Jędrzejczyk Krzysztof - Jaworze Górne, dziewczęta kategoria 17 -19 lat: 1. Lipa Iwona, 2. Markulis Katarzyna - Korzeniów, chłopcy: 1. Urban Witold - Jodłowa, 2. Łączak Arkadiusz - Korzeniów, kobiety 20 - 39 lat: 1. Justyna Markulis, 2. Żuchowska Katarzyna, mężczyźni: 1. Stec Bernard - Korzeniów, Stechnji Dominik - Jaworze Górne, kategoria 40 - 55 lat: 1. Ligęzka Aleksander - Dębica, 2. Nowak Zygmunt - Słotowa, kategoria mężczyzn powyżej 56 lat: 1. Rej Zdzisław - Zasów.

Wszyscy wymienieni awansowali na finał wojewódzki.

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym - Nowa Sarzyna 21, 22. 04.2012 r.

Drużyny UKS SP w Korzeniowie w składzie Leska Weronika, Lipa Monika w kategorii Kadetek zajęły bardzo wysokie 3 miejsce zdobywając brązowe medale. Chłopcy z rocznika 1999 i młodsi Łapa Dawid i Gąsiorek Konrad w kategorii Młodzików uplasowali się również na wysokim 5 miejscu w w/w Mistrzostwach.